• 02/12/2016

SZLACHETNA PACZKA

(29.11.2016 r. – 7.12.2016r.)

O rodzinie: Pani Bernarda samotnie wychowuje czwórkę dzieci: Martynę (14l.), Dawida (11 l.), Weronikę (8 l.) oraz Szymona (4l.). Mąż 39 – latki zmarł rok temu. Dawid cierpi na porażenie mózgowe. Wśród najważniejszych potrzeb rodziny są wszelkie produkty żywnościowe, środki czystości oraz buty zimowe dla czwórki dzieci.

Potrzeby rodziny:

- Żywnośą‡ trwała: herbata, kasza, cukier, konserwy mięsne, kawa, makaron, olej, konserwy rybne, ryż, mąka, dżem, warzywa
w puszkach itp.

- Środki czystości: proszek do prania, płyn do mycia naczyń, mydło/ żel myjący, pasta do zębów, płyny czyszczące, szampon, szczoteczka do zębów itp.

-Obuwie zimowe: rozmiar 40 (dz.), 42 (ch.), 36 (ch.), 28 (dz).

- Pomoce szkolne: zeszyty, farby, papier kolorowy, plecak, bloki, klej, nożyczki, przybory do pisania, kredki, plastelina piórnik itp.

Wyposażenie mieszkania: kołdra, koc, ręczniki, pościel (160x200), poduszka, fotel dwuosobowy, rozkładany, regał.

Odzież: dziewczynki rozmiar: S, XS (legginsy, spodnie, bluzy itp.),

chłopcy: rozmiar L/XL, XS (spodnie, bluzy it.)

Zabawki: puzzle, samochody, lalki itp.