• 20/11/2016

Dnia 25 października  wzięliśmy udział w Akcji ekologicznej pt. „Szkole pomagamy i świat oczyszczamy”  organizowanej przez Green Ofifice  Ecologic Spółka z o.o. Celem akcji była zbiórka elektrośmieci: pralek, lodówek, monitorów, komputerów, żelazek, odkurzaczy i tym podobne jak również baterii. Do oddawania niepotrzebnego zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego zaangażowaliśmy nie tylko uczniów naszej szkoły ale i rodziców, sąsiadów oraz dalszą rodzinę. Zebrany przez szkołę sprzęt został oddany do rozbiórki, a materiały ze zużytego sprzętu wykorzystane do produkcji czajników, plomb dentystycznych, instrumentów muzycznych czy kołpaków samochodowych. Wspólnie zebraliśmy 300 kg elektroodpadów. Organizatorem akcji był Samorząd Uczniowski.

Obrazy: elektromieci_201610.jpg