• 18/10/2016

Galeria zdj깇Dzień Edukacji Narodowej jest świętem polskiej oświaty wpisanym na stałe do kalendarza ważnych uroczystości. W obchodach Gminnego Dnia Nauczyciela 13 października 2016 r. udział wzięli pracownicy szkół z terenu gminy Terespol: Zespołu Szkół im. K. Makuszyńskiego w Małaszewiczach, Zespołu Szkół im. Orła Białego w Kobylanach, Szkoły Podstawowej im. J. U. Niemcewicza w Neplach i Zespołu Szkół im. W. S. Reymonta w Małaszewiczach. Gospodarzem uroczystości  w tym roku był Zespół Szkół im. K. Makuszyńskiego w Małaszewiczach. Po ceremonii powitania licznie przybyłych gości głos zabrał Wójt Gminy Terespol Krzysztof Iwaniuk, który skierował do wszystkich pracowników oświaty słowa uznania i szacunku za wykonywanie niełatwej pracy, złożył podziękowania i życzenia satysfakcji z wypełnianych obowiązków i wielu sukcesów zawodowych. Następnie zostały wręczone nagrody wyróżnionym pracownikom, które corocznie przyznawane są z okazji Dnia Nauczyciela. Popłynęły również życzenia od zaproszonych gości. Przerywnikiem pomiędzy kolejnymi punktami w porządku uroczystości była częśą‡ artystyczna w wykonaniu uczniów szkoły podstawowej.

ALBUM ZDJą˜Ć