• 07/03/2018

WIECZÓR FILMOWY

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w środę 7 marca 2018 r. odbył się w naszej szkole wieczór filmowy dla uczniów klas IV- VII. W czasie jego trwania wyświetlany był film pt „Wielki Mike”. Scenariusz tego filmu oparty jest na książce "The Blind Side: Evolution of the Game" Michaela Lewisa. Przedstawia prawdziwą historię Michaela Ohera (Quinton Aaron), czarnoskórej gwiazdy futbolu amerykańskiego. Bohater w młodości był bezdomny. Pewnego dnia bogata rodzina Leigh Anne Touhy (Sandra Bullock) otoczyła go opieką, co pozwoliło mu zrealizowaą‡ marzenia o karierze sportowej. W trakcie oglądania uczniowie mieli okazję posilią‡ się smakołykami, które wspólnie zakupili w pobliskim sklepie. Dobra zabawa i integracja trwały do godz. 17:00. Warto podkreślią‡, że trudu przygotowania tego przedsięwzięcia podjęli się opiekunowie SU p. J. Moroz i p. A. Wołosiuk, którym serdecznie DZIą˜KUJEMY!

WIECZÓR FILMOWY